Cennik

Nasz cennik został dostosowany do realiów woj. lubelskiego i powstał po przeanalizowaniu cen konkurencyjnych firm. Posiadamy ceny niższe od profesjonalnych firm działających w tej branży.

Ceny za godzinę przeprowadzki na terenie miasta.

Samochód + kierowca do dyspozycji
90 zł
Samochód + ekipa 2 osobowa
120 zł
Samochód + ekipa 3 osobowa
150 zł
2 Samochody + ekipa 4 osobowa
240 zł

W cenie przeprowadzki posiadają Państwo :

– ubezpieczenie mebli na czas transportu

– zabezpieczenie mebli folią stretch

Pierwsza godzina zaokrąglana do pełnej, każda następna liczona co pól godziny.

Nie doliczamy za dojazd na terenie miast Lublin, Świdnik.

W przypadku przeprowadzek międzymiastowych liczony jest załadunek i rozładunek w cenie 110 zł/h, natomiast droga 1,70 zł/km w obie strony.

Przeprowadzki Lublin – Świdnik traktujemy jak przeprowadzki na terenie miasta – liczymy czas realizacji 110 zł za godz. ( samochód z 2 osobami do dyspozycji) – nie doliczamy opłaty za przejazd z kilometrów.

Koszt przewozu rzeczy ciężkich, nietypowych, ponadgabarytowych takich jak pianina, szafy pancerne, maszyny itp. zależy od stopnia trudności i ustalany jest indywidualnie z klientem. Przykładowo transport pianina z wniesieniem to koszt od 300-450zł.

Posiadamy inne materiały zabezpieczające :folia bąbelkowa, tektura falista

Przy kompleksowej przeprowadzce z pakowaniem przez naszych pracowników zapewniamy bezpłatnie zamykane pojemniki 600x400x400. Przy skorzystaniu z naszych usług przy większych przeprowadzkach i pakowaniu mienia przez klienta we własnym zakresie istnieje możliwość wypożyczenia pojemników (minimalnie 20 szt.)