O firmie

Jesteśmy profesjonalną firmą świadczącą: 

– kompleksowe przeprowadzki w Lublinie

– usługi transportowe w Lublinie

Posiadamy również samochody oraz dwie ekipy na terenie Świdnika.

Realizujemy również przeprowadzki, międzymiastowe tu najpopularniejszymi kierunkami są przeprowadzki Lublin – Warszawa , Warszawa- Lublin. Oczywiście realizujemy przeprowadzki z Lublina oraz do Lublina w każdym kierunku.

Mamy duże doświadczenie w przeprowadzkach międzynarodowych Dodatkowo świadczymy usługi magazynowania mienia, towaru oraz pełen zakres logistyczny z tym związany.

Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, firm, jak i instytucji.

Nasza firma zapewnia najwyższy standard usług w przystępnych cenach. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, a każdego klienta traktujemy wyjątkowo.

Wykonujemy przeprowadzki w każdym zakresie od oszczędnych rozwiązań do kompleksowych przeprowadzek dla wymagających z pakowaniem, zabezpieczaniem, demontażem, montażem mebli. Po przeprowadzce możemy: odświeżyć, posprzątać Państwa mieszkanie (przygotować do sprzedaży. Bogate doświadczenie, zróżnicowany tabór przystosowanych samochodów meblowych oraz odpowiednie zaplecze techniczne i personalne pozwalają nam na zrealizowanie każdego nawet bardzo nietypowego zlecenia. W naszym taborze znajduje się samochód z windą, co umożliwia łatwy załadunek ciężkich, nietypowych przedmiotów np: pianin, szaf pancernych, maszyn itp.

Posiadamy pełen asortyment materiałów pakowych, zabezpieczających niezbędny do profesjonalnego wykonania dla Państwa przeprowadzki.

Dla bezpieczeństwa Państwa mienia posiadamy ubezpieczenie na kwotę 50 tys. euro od działalności prowadzonej przez Naszą firmę, zaś szczególnie wartościowy przedmiot możemy dodatkowo ubezpieczyć na czas transportu.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej bogatej oferty !

Przeprowadzki Lublin, Usługi transportowe Lublin, Przeprowadzki firm Lublin, Przeprowadzki biur Lublin, Przeprowadzki międzynarodowe Lublin, Transport Pianin Lublin, Transport fortepianów Lublin – tylko z firmą Struś-Trans Przeprowadzki

Firma przeprowadzki Lublin


Planujesz przeprowadzkę w Lublinie z biura do biura lub z mieszkania do mieszkania? Szukasz sprawdzonej firmy transportowej? Jesteś w doskonałym miejscu! Struś Trans przeprowadzki świadczy kompleksowe przeprowadzki i usługi transportowe na Lubelszczyźnie. Jesteśmy świadomi tego, że przeprowadzki wiążą się z ogromnym stresem i nie należą do najłatwiejszych i najprzyjemniejszych zadań. To ogrom spraw organizacyjnych – porządkowanie, przygotowywanie, pakowanie, zabezpieczanie i transportowanie rzeczy i wiele innych działań. Dlatego świadczymy kompleksową pomoc przy przeprowadzkach w Lublinie. W ramach naszych usług oferujemy: przeprowadzki prywatne (zakres prac przeprowadzkowych dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klientów), przeprowadzki firmowe (obsługujemy zarówno małe, jak i duże firmy i instytucje, tj. biura, sklepy, siłownie, gabinety lekarskie itd.), przeprowadzki międzynarodowe (możemy zorganizować kompleksową przeprowadzkę z Lublina w każde, dowolne miejsce UE i Wielkiej Brytanii), montaż mebli (przeprowadzamy montaż mebli, skręcamy meble pokojowe, kuchenne, biurowe), transport pianin i ciężkiego sprzętu (wykorzystujemy przy tym specjalny wózek, pokrowiec z grubej dermy, pasy transportowe), magazynowanie mienia (możemy zaproponować Ci również magazynowanie mienia, towaru i całość logistyki z tym związaną). Wychodzimy naprzeciw wszystkim klientom, potrzebującym specjalistycznej pomocy przy przeprowadzkach Lublin. W naszej pracy wykorzystujemy innowacyjne rozwiązania i technologie, które umożliwiają kompleksowe realizowanie nawet najbardziej skomplikowanych czynności, związanych ze zmianą miejsca zamieszkania lub pracy, na terenie całego kraju lub nawet poza jego granicę. Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu.